Odkryj historię rodzinna gra terenowa z okazji Święta Niepodległości - Fotorelacja

11 listopada 2023 r.

Odkryj historię rodzinna gra terenowa z okazji Święta Niepodległości na zakończenie spotkania grochówka, zapraszamy - Fotorelacja

Fotorelacja  z gry terenowej "Odkryj historię" , która odbyła się w dniu dzisiejszym w Mnichowie w ramach projektu "Family spot"
Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie.
Podczas spotkania Pan Rafał Jurke przybliżył uczestnikom historię Polski związaną z obchodami ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI.
Rozstrzygnięty został konkurs: BĄDŹ JEDNYM Z BOHATERÓW NIEPODLEGŁOŚCI
Nagrody ufundowała: Pani wójt Maria Suplicka Gmina Gniezno oraz Pani Prezes Małgorzata Pietrzak-Sikorska Gospodarstwo Rolne Hodowlane w Żydowie S.z o.o.
Wszystkie rodziny biorące udział w grze również zostały obdarowane
Była pyszną grochówka, za którą dziękujemy sołtysom wsi Mnichowo i Dalki oraz radą sołeckim.
Nie zabrakło kawy i oczywiście rogali marcińskich, które zostały upieczone podczas warsztatów Family spot